Barbara Niezabitowska-Wiśniewska: Ulów. Tajemnice starożytnego Roztocza, Pruszków, 16 marca 2010 
Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie zaprasza na wykład mgr Barbary Niezabitowskiej-Wiśniewskiej: Ulów. Tajemnice starożytnego Roztocza, który odbędzie się 16 marca 2010, o godzinie 18.00. Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu Archeologiczna Mapa Polski.


(kliknij aby powiększyć)


Archeologiczna Mapa Polski to zbiór 32 spotkań poświęconych najciekawszym odkryciom archeologicznym w kraju. Odczyty, tradycyjnie prowadzone przez wybitnych naukowców, podzielone są tematycznie według regionów, po dwa referaty na każdy z nich.

Spotkania kierowane są do wszystkich sympatyków archeologii, jak również fascynatów krajoznawstwa i turystyki. Dokładamy wszelkich starań, by szeroki kontekst prelekcji i sposób ich prowadzenia trafił w gusta nie tylko specjalistów, ale głównie amatorów przeszłości naszego kraju, dla których spotkanie z historią Polski, może okazać się dobrą podstawą do dalszych, samodzielnych poszukiwań tropów minionych wydarzeń.

Sponsorem cyklu jest wydawnictwo BOSZ. Dzięki jego wsparciu na każdej prelekcji uczestnicy wezmą udział w losowaniu unikatowego pod względem wydawniczym i fotograficznym albumu, z wyjątkowej serii BOSZ-Polska.

Wstęp wolny

Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. Stefana Woydy
Pl.Jana Pawła II 2
PruszkówDojazd z Warszawy tylko 20 min. SKM-ką ze Śródmieścia. Alternatywnie kolejką WKD z Warszawy Centralnej.

Szczegóły dotyczace prelekcji na stronie internetowej Muzeum: www.mshm.pl

Komentarze 

Dodaj komentarz

Formatowanie
Komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora.